Reklama

Reklama

Nagi mężczyzna wystraszył kobiety w lesie! Policja apeluje o ostrożność!

Dwie kobiety wybrały się do lasu na grzyby, jednak nie sądziły, że będzie to dla nich traumatyczne doświadczenie. Nagle zza krzaków wyszedł kompletnie nagi mężczyzna! Przerażone grzybiarki uciekły stamtąd z krzykiem. Policjantom nie udało się zatrzymać mężczyzny.

Uwaga na ekshibicjonistę w lesie!

Spokojny niedzielny poranek w lesie przeobraził się w istny koszmar! 12 września dwie kobiety zbierały grzyby na terenie gminy Grębów pod Tarnobrzegiem. Niespodziewanie ujrzały one całkiem nagiego mężczyznę! Miał on jedynie maskę karnawałową na twarzy. Kobiety zaczęły krzyczeć i oddaliły się w bezpieczne miejsce, a następnie wezwały policję.

Reklama

Kiedy funkcjonariusze dotarli do lasu, przeszukali obszar wskazany przez grzybiarki, ale ekshibicjonisty już tam nie było.

Kobiety doznały takiego szoku, że nie były w stanie nawet stwierdzić, w jakim wieku mógł być podejrzany. Powiedziały tylko, że ich zdaniem był to wysoki i postawny mężczyzna.

Tarnobrzeska policja nawołuje, aby zachować szczególną ostrożność i czujność. Proszą też o natychmiastowe zgłaszanie im podejrzanych incydentów.

Zobacz również: Pływała nago w basenie obcego mężczyzny! Jaka była jego reakcja?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy