Reklama

Na Facebooku pojawi się nowa reakcja! Czekano na nią od dawna!

Wkurzają cię posty twoich znajomych i chciałbyś zostawić pod nimi kciuka opuszczonego w dół? Być może już niedługo będzie to możliwe! Przedstawiciele Facebooka pracują właśnie nad reakcją "nie lubię", na którą użytkownicy słynnego portalu czekają praktycznie od momentu jego powstania.

Twórcy Facebooka w najbliższym czasie rozszerzą opcje reakcji o przycisk "nie lubię". Póki co znajduje się ona w fazie testów, ale już niedługo powinna zagościć ona w portalu na stałe!

Reklama

Jak donosi serwis TechCrunch z nowej opcji może już korzystać część użytkowników Messengera. Jeśli nowa funkcjonalność się sprawdzi, ma ona nie tylko pozwalać reagować na posty, ale również właśnie na wiadomości.

Dotychczas obok tradycyjnego "lubię to" Facebook oferował użytkownikom takie reakcje jak "super", "ha ha", "przykro mi", "wow" oraz "wrr". Teraz, o ile nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, dołączy do nich długo upragnione przez wielu "nie lubię". Cieszycie się z tego? Czekaliście na taki przycisk? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Jesteś na L4? Uważaj z Facebookiem, bo ZUS dokładnie go sprawdza!

7 typów znajomych z Facebooka, które warto zablokować dla świętego spokoju!

Smartfony nowym celem hakerów? W nich też warto zaklejać kamerkę!

Dowiedz się więcej na temat: Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje