Reklama

Reklama

Muszą zapłacić ponad 900 złotych, bo... nie przyszli na wesele! Goście są w szoku!

Ślub i wesele to czas, który para młoda pragnie spędzić w gronie bliskich im osób. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy goście nie przyjdą na uroczystość? Pewna para z Chicago postanowiła wystawić rachunek osobom, które nie pojawiły się na ich weselu. Jeden z zaproszonych gości nie krył oburzenia z tego powodu i opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych, które wywołało lawinę komentarzy. Dlaczego para młoda to zrobiła?

Wezwanie do zapłaty za nieobecność na weselu

Czy kiedykolwiek otrzymaliście wezwanie do zapłaty za to, że nie wzięliście udziału w przyjęciu weselnym? Wydaje się to nieprawdopodobne, jednak państwo Simmonsowie wysłali wiadomości z "rachunkiem za wesele" do wszystkich zaproszonych gości, którzy nie przybyli na uroczystość pomimo wcześniejszego potwierdzenia swojej obecności. Otrzymali oni rachunki na 240 dolarów (około 930 złotych)!

Reklama

Oto treść maila z wezwaniem do zapłaty:

Jak całą sprawę komentują państwo młodzi?

Zdaniem nowożeńców wcale nie chodziło o kwestie finansowe. Simmonsowie poczuli się urażeni faktem, że goście zwyczajnie nie powiadomili ich wcześniej o tym, że nie przyjdą. Wesele było zaplanowane na ponad 100 osób, a dużo gości nie pojawiło się na przyjęciu. Pan młody, Doug Simmons, podkreśla, że jest to podejście lekceważące, ponieważ cztery razy dzwonił do zaproszonych gości, aby potwierdzić ich obecność, a oni twierdzili, że będą na ślubie.

Co sądzicie na temat lekceważącego zachowania gości? Czy wystawienie rachunku z powodu nieobecności na weselu to przesada ze strony pary młodej?

Zobacz również: "Jedz to, co dostaniesz, ty tłusty..."! Wulgarne zaproszenie zniesmaczyło gości weselnych!


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy