Reklama

"Możesz policzyć i oddać" - to wideo z komunii podbija sieć!

Nie wiecie gdzie podziały się wasze pieniądze z komunii? Dziwnym trafem zniknęły, a rodzice milczą na ten temat? Nie jesteście sami! Udowadnia to poniższe nagranie, które podbija właśnie internet.

Komunia święta - jak wszyscy doskonale wiemy - oprócz wymiaru religijnego ma także wymiar bardziej przyziemny, związany z prezentami dla dziecka oraz przekazywanymi mu w kopertach pieniędzmi.

Reklama

Gotówka niekoniecznie jednak trafia do dziecka, bo w końcu za całą imprezę płacą rodzice, którzy później, w mniejszym bądź większym stopniu, często rekompensują sobie wydatki datkami z kopert.

Tak musiało być właśnie w przypadku zarejestrowanym na poniższym wideo z roku 1995, które podbija teraz internet. Dlaczego zrobiło się o nim tak głośno? No cóż - rodzice w niezbyt delikatny sposób uświadomili swojemu synowi, że na pieniądze może sobie tylko popatrzeć. Sprawdźcie zresztą sami:

Co o tym sądzicie? Cała sytuacja na nagraniu wygląda na poważną i rodzice chłopca raczej nie żartowali mówiąc, że zabiorą mu pieniądze. Z jednej strony mieli ku temu powody, ale z drugiej mogli to chyba zrobić w nieco inny sposób, no i na pewno nie w obecności kamery.

Miejmy nadzieję, że chłopiec jednak otrzymał chociaż część tego co zebrał i coś sobie za to kupił. Pytanie o to, gdzie podział się jego hajs z komunii mimo wszystko pewnie i tak nie daje mu do dziś spokoju. U was jest podobnie i też się nad tym czasem zastanawiacie? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Całe dzieciństwo w jednym teledysku! To wideo przenosi w czasie!

7 rzeczy, których nie zapomnisz z dawnych rodzinnych imprez

11 niezapomnianych rzeczy z lat 90.!

Dowiedz się więcej na temat: wideo | Polska | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje