Memy EURO 2020! Polska - Szwecja oczami internautów!

Dla Polaków był to najważniejszy mecz EURO 2020! Wygrana Polski ze Szwecją oznaczałaby wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej. Nie było nam jednak dane zobaczyć porażkę Szwecji. Na osłodzenie tych smutnych chwil internauci podsumowali mecz Polski w memach! Byli bezlitośni!

To był emocjonujący mecz! Niestety, i tak skończył się porażką dla Polskiej drużyny. Niechybnym zwiastunem przegranej mogła być strzelona w drugiej minucie bramka Szwecji. I chociaż pierwsza połowa była dla Polaków pasmem niepowodzeń, to w drugiej nadzieję rozbudziły aż dwa udane strzały Roberta Lewandowskiego

Nadzieja ta jednak umarła, gdy Szwecja wyszła na prowadzenie, strzelając 3. bramkę i kończąc mecz z wynikiem 3:2. Jak zareagowali kibice? "Śmiech przez łzy", tak można opisać memy, jakimi internauci podsumowali mecz EURO 2020 Polska - Szwecja. Jak zwykle okazali się bezlitośni! Sami zobaczcie!

Nie zabrakło również żartu z niefortunnej sytuacji ataku Roberta Lewandowskiego na bramkę przeciwnika, kiedy to dwukrotnie trafił w poprzeczkę.

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | Polska | Szwecja | memy | mecz | Robert Lewandowski | internauci | podsumowanie | wygrana | przegrana