Reklama

Reklama

Matka usunęła córce profil na TikToku! „Nie chcę, żeby tańczyła jak wytresowany pawian”!

Matka zdecydowała się usunąć konto na TikToku swojej 14-letniej córce, która stawała się popularną influencerką. Dziewczyna miała prawie 2 miliony obserwujących! Skąd taka decyzja kobiety?

Matka odcięła córkę od mediów społecznościowych

Valentina Rios zdobyła swoich wiernych fanów w sieci. 14-latka prowadziła popularne konto na TikToku, które śledziło ponad 1,7 mln osób. Dziewczyna rozwijała swój profil i występowała pod pseudonimem Nina Rios, jednak jej kariera internetowa nagle się zakończyła. Nastolatka zniknęła z wirtualnego świata, a jej fani byli tą sytuacją wyraźnie zaniepokojeni.

Reklama

Mama 14-latki - Fernanda Rocha Kanner - postanowiła zatem skomentować niespodziewane zniknięcie młodej influencerki. Okazało się, że to mama Niny usunęła jej wszystkie profile w mediach społecznościowych. Jaki był powód takiej decyzji?

Zdaniem kobiety, portale społecznościowe mogą mieć bardzo zły wpływ na rozwój dzieci i młodzieży, dlatego zdecydowała się odciąć swoją córkę od dużego grona odbiorców. Wyjaśniła, że zrobiła to dla dobra swojego dziecka. Chciała między innymi uchronić córkę przed negatywnymi komentarzami i krytyką ze strony obcych osób.

Jej córka tańczyła jak „wytresowany pawian”?

Ponadto kobiecie nie podobają się trendy lansowane na TikToku - na przykład tańce, które zyskują ogromną popularność i są powtarzane przez użytkowników. Matka 14-latki dobitnie wypowiedziała się na ten temat:

Co więcej, mama 14-latki zwróciła uwagę, że influencerki coraz częściej reklamują kontrowersyjne produkty. Wolała, aby jej córka tego nie robiła i skupiła się na wartościowych rzeczach:

14-letnia Valentina była bardzo zła na swoją matkę za usunięcie jej kont. Mama influencerki jednak zapewniła, że w przyszłości pozwoli swojej córce powrócić do mediów, ale dopiero wtedy, gdy nie będzie ona bezmyślnie podążać za panującymi trendami, lecz zaprezentuje coś wartościowego.

Czy mama nastolatki słusznie usunęła jej konto, które zdobyło rzesze wiernych wielbicieli? 

Zobacz również: Matka zabrała dzieci do fryzjerki! "Dalej jestem w szoku"


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy