Reklama

Mama przestała sprzątać. To, jak wyglądał jej dom po zaledwie kilku dniach, szokuje!

Pranie, sprzątanie, upominanie się o pomoc - pewna mama postanowiła zaniechać tych działań w ramach protestu. Czuła bowiem, że nikt z domowników jej nie pomaga. Co więc się stanie, kiedy mama przestanie wykonywać "swoje" domowe obowiązki? Sami zobaczcie!

Każda mama wie, że prace domowe nie są zbyt ciekawym zajęciem. Są one znośne, kiedy w ich wykonywaniu pomagają członkowie rodziny. Co, jednak kiedy nie są oni zbyt chętni, a wszystkie obowiązki wykonuje tylko jedna osoba?

Ta mama postanowiła przeprowadzić eksperyment i zbuntować się wobec tego, że to na jej barki spadają wszystkie prace domowe. Z tego powodu, zaniechała jakichkolwiek działań związanych ze sprzątaniem. Kobieta postanowiła zostawić takie czynności jak pranie czy zmywanie pozostałym członkom rodziny. To, co się wydarzało, zszokowało ją do tego stopnia, że postanowiła opublikować to w social media!

Reklama

Kobieta zaczęła postować na Twitterze zdjęcia, na temat zmian, jakie zaszły w jej domu w zaledwie kilka dni! Internauci byli w szoku, jak szybko mieszkanie, zamieniło się w "pobojowisko". Swoją "rewolucję" kobieta skrupulatnie komentowała na Twitterze. Oprócz zdjęć tego, w jaki sposób dom zmienia się z dnia na dzień, udostępniała również żartobliwe komentarze na temat codziennych sytuacji:

Jej profil zaczął tonąć w zabawnych zdjęciach tego, w jaki sposób członkowie rodziny próbują poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, bez sprzątania! Zdjęcia męża wyskrobującego cukier ze słoika łyżeczką do karmienia niemowląt oraz sterty brudnych ubrań, czekających na pranie, rozbawiły internatów do tego stopnia, że ci, zaczęli udostępniać posty kobiety na swoich profilach.

Zobacz również: Instagramerka karmiła piersią na środku sklepu! Jak zareagowali ludzie?

Na serię postów zasłużyły również sytuacje, w których jej rodzina ulegała presji i zaczynała sprzątać:

Po zaledwie kilku dniach członkowie rodziny zrozumieli, że wykonywanie obowiązków domowych jest zadaniem dla wszystkich domowników. Przeprowadzony eksperyment można więc określić jako sukces! Znaczna część internautów była nim zachwycona, a niektórzy postanowili nawet przeprowadzić go we własnym domu:

A Wy, zdecydowalibyście się na tak drastyczne działanie czy jednak nie macie problemu z podziałem obowiązków? Dajcie znać w komentarzach!

Dowiedz się więcej na temat: sprzątanie | obowiązki domowe | eksperyment | brud

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje