Reklama

Reklama

Lokator nie płacił czynszu przez dwa lata! Właścicielka miała dość! Co zrobiła?

Pan Ireneusz od dwóch lat nie płacił czynszu za wynajmowane mieszkanie w Krakowie. Właścicielka zdecydowała więc, że zastosuje nietypowy sposób na pozbycie się lokatora. Kobieta wynajęła mieszkanie dwóm mężczyznom, którzy wprowadzili się tam razem z psem rasy pitbull.

Nowi lokatorzy

Pan Ireneusz wynajął mieszkanie na ul. Oboźnej dwa lata temu. Wprowadził się tam wraz z córką i partnerką. Mężczyzna zapłacił jednak tylko za jeden miesiąc, ponieważ później miał problemy finansowe. Lokatorowi najpierw odcięto prąd, a w ostatnim czasie do mieszkania wprowadzili się dwaj obcy mężczyźni z psem.

Reklama

Nowi lokatorzy pokazali jednak umowę najmu, więc funkcjonariusze odjechali.

Partnerka pana Ireneusza postanowiła wraz z dzieckiem wyprowadzić się do znajomych. Pan Ireneusz początkowo został na Oboźnej, ponieważ bał się o swoje rzeczy, ale ostatecznie opuścił mieszkanie. 

Brak porozumienia doprowadził do radykalnych działań

Pełnomocnik właścicielki mieszkania twierdzi, że nie udało się zawrzeć ugody z panem Ireneuszem, mimo że proponował mu rozłożenie należności na raty.

Problemy z zawarciem ugody doprowadziły zatem do podjęcia radyklanych działań przez właścicielkę mieszkania. Co sądzicie o takim sposobie na to, aby niechciany lokator opuścił mieszkanie?

Zobacz również: Toaleta w kuchni, mały metraż i wysoka cena! Zobacz ofertę patowynajmu!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy