Reklama

Lody Ekipy tylko, jeśli kupisz 3 inne?! Klienci są wzburzeni! Nie zgadniecie, co się za tym kryje!

Szaleństwo na punkcie Lodów Ekipy ogarnęło sklepy i nie ustępuje. W niektórych miejscach pojawiły się nawet specjalne informacje, że lody "Koral" z tej serii, sprzedawane będą wyłącznie w pakietach albo przy zakupie innych produktów. Czy to zwykłą chciwość sklepów, a może coś więcej? Co naprawdę się za tym kryje?

Klienci są wzburzeni!

W Internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na temat łączenia w pakiety Lodów Ekipy. Według wielu klientów tworzenia zestawów lodów lub też konieczność zakupienia dodatkowych produktów to zwykła chciwość sklepów, które próbują zarobić jak najwięcej na obecnej popularności marki. 

Reklama

Zobacz również: Bitwa o 6 rano w Lidlu?! To nagranie stało się hitem Internetu!

Czy jednak na pewno? W Internecie pojawiły się również głosy, że motywacje sklepów powodowane są zachowaniem hurtowni, które również narzucają na sieci konieczność zakupienia większej ilości produktów, jeżeli te chcą mieć w swoim asortymencie Lody Ekipy. Jak twierdzi firma "Koral" akcja "łączenia lodów w pakiety" nie jest ich inicjatywą. Jednakże sytuacja ze sklepu sieci Lewiatan nie jest jednorazową. 

Ceny oraz tworzenie pakietów ustalane jest przez konkretnych właścicieli pojedynczych punktów, a nie przez całe sieci. Oznacza to, że w jednym ze sklepów Lewiatan będziemy musieli zakupić cały pakiet, a w innym będzie możliwość nabycia lodów na sztuki. Nie zmienia to jednak faktu, że takie zachowanie marketów wzbudziło wśród klientów sporo kontrowersji.

A Wy myślicie, że łączenie Lodów Ekipy to zwykła chciwość czy może logiczna odpowiedź na działania hurtowni?

Dowiedz się więcej na temat: Lody ekipa | Ekipa Friza | klienci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje