Reklama

Lego i burgery - połączenie idealne!

„Brick Burger” to raj na Ziemi dla wszystkich fanów klocków Lego. Filipiński lokal gastronomiczny serwuje swoim klientom burgery, które są inspirowane wyglądem słynnych klocków.

W menu lokalu można znaleźć aż 10 różnych wersji jednej z najpopularniejszych kanapek na świecie. Knajpa znajduje się w mieście-dzielnicy Pasig w filipińskiej stolicy - Manili, a jej motywem przewodnim są najpopularniejsze na świecie klocki Lego.

Reklama

Restauracja została otwarta w 2016 roku przez grupę przyjaciół, którzy są fanami klocków i chcieli stworzyć fast food, który połączyłby wszystkich wielbicieli Lego.

Najważniejszy w całej koncepcji Lego-burgerów jest kształt bułki - to właśnie on imituje wygląd klocków. Kanapki serwowane są w różnych kolorach: czarnym, czerwonym czy żółtym. Atutem nietypowych burgerów są również rozmaite dodatki: mięsne, warzywne i różne rodzaje sosów.

Do lokalu przyciąga nie tylko nietypowe menu, ale także oryginalny wystrój inspirowany słynnymi klockami. Chcielibyście, żeby taki lokal powstał w Polsce? My bardzo!

Zobacz również:

Hamdog, czyli hamburger i hot dog w jednym!

Siostrzeniec założyciela KFC zdradził przepis na słynną panierkę

IKEA zaprasza na czarne hot dogi!

Dowiedz się więcej na temat: jedzenie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje