Kulturysta poślubił seks-lalkę, z którą był w związku od dwóch lat

Miłość jest ślepa! Przekonał się o tym Yurii Tolochko, kulturysta z Kazachstanu, który od blisko dwóch lat jest w nietypowym związku z... seks-lalką o imieniu Margo! Teraz, jego wybranka, została jego żoną! Sami zobaczcie!

Kulturysta już wcześniej określany był jako osoba "dziwna". Powodem tego, były nietypowe zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Jednak hitem Internetu został dopiero wtedy, kiedy poślubił swoją lalkę erotyczną! Na swoim Instagramie zakochana para, chętnie dzieli się swoimi wspólnymi zdjęciami i filmikami z wakacji, i nie tylko! Pod postami możemy przeczytać takie hasztagi jak #true_love czy #ideal_relationship, co jedynie świadczy o szczęściu kochanków! 

Reklama

Ich związek trwa już blisko dwa lata! Tolochko powiedział, że po raz pierwszy spotkali się w klubie nocnym, w którym uratował Margo przed niechcianą uwagą innych mężczyzn. Od tego czasu są razem! 

Ze względu na pandemię oraz złamany podczas marszu transpłciowości nos, Yurii przekładał ślub dwukrotnie. Jednak za trzecim razem, udało się! Mężczyzna miał na sobie czarny smoking, a "kobieta" białą, ślubną suknię. Uroczystość mogła się odbyć, ponieważ w Kazachstanie, jedyny wymóg dotyczy partnerów - to wiek powyżej 18 lat. Nie istnieją natomiast prawa regulujące, iż zawieranie związku małżeńskiego nie może odbyć się z lalką. Jak możemy zobaczyć na Instagramie, podczas ceremonii, para wykonała romantyczny pierwszy taniec, któremu przyklaskiwali goście weselni. Sam Yurii definiuje siebie jako osobę o orientacji panseksualnej i podkreśla, że historia związku z Margo, jest dla niego bardziej pociągająca niż stosunek seksualny. Sami zobaczcie, jak wyglądał ślub tej nietypowej pary!   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub | seks-lalka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje