Reklama

Reklama

Kulturysta ożenił się z lalką, a potem wziął rozwód. Teraz żyje w „trójkącie erotycznym”!

Ślub z silikonową lalką?! Tak, to jest możliwe. Prawo w Kazachstanie nie zabrania zawarcia związku małżeńskiego z przedmiotem, więc kulturysta Yuri Tolochko ożenił się z lalką o imieniu Margo. Niestety związek nie przetrwał próby czasu, a mężczyzna pocieszył się już kolejnymi „zabawkami”.

Ślub, zdrada i rozwód

Yuri zakochał się w lalce podczas jednej z imprez w nocnym klubie. Postanowił wtedy, że zabierze ją ze sobą do domu, bo Margo zawróciła mu w głowie jak nikt inny! Mężczyzna chodził z lalką do kina, restauracji i obsypywał swoją wybrankę wieloma prezentami.

Reklama

W grudniu 2019 roku postanowił oświadczyć się ukochanej, która - jak twierdzi Yuri - z radością przyjęła pierścionek zaręczynowy. 8 miesięcy później narzeczeni sformalizowali swój związek i stali się małżeństwem!

Ślub tej pary był głośnym wydarzeniem. Yuri twierdził, że nigdy nie był szczęśliwszy. Niestety wydarzyła się tragedia - Margo została uszkodzona i wysłana do naprawy. Ich uczucie ostygło, a niewierność mężczyzny doprowadziła do rozpadu małżeństwa, więc Yuri postanowił wziąć rozwód z lalką. Poinformował fanów, że nie czuje się jeszcze gotowy na to, aby opowiedzieć o dokładnych przyczynach rozwodu.

Nowe zabawki

Mężczyzna nie ukrywa jednak, że w jego życiu pojawiły się już nowe lalki - Lola i Luna! Twierdzi, że tworzą oni miłosny trójkąt i taki układ najbardziej mu odpowiada. Mężczyzna docenia przede wszystkim to, że jego wybranki zawsze mają ochotę na zbliżenia, a także nie marudzą, kiedy on nie ma ochoty z nimi rozmawiać. 

Oto jedna z nowych "partnerek" kulturysty:

Czy Yuri swoje obecne lalki również zamieni na lepszy model? 

Zobacz również: Kobieta pokochała szympansa! Ich romans trwał przez cztery lata!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy