Reklama

Ktoś wrzucił jej do torebki lokalizator! Na TikToku ostrzega inne kobiety

Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się w Internecie swoją historią. Podczas ostatniego wyjścia do klubu, ktoś prawdopodobnie podrzucił jej lokalizator. W filmie ostrzega przed taką sytuacją inne kobiety.

Sheridan Ellis, użytkowniczka TikToka z Teksasu, w swoim najnowszym filmiku podzieliła się niebezpieczną sytuacją, jaka ostatnio ją spotkała. Kobieta wyszła z przyjaciółkami do klubu. Kiedy wróciła do domu, zauważyła, że w jej torebce znajduje się "coś", czego wcześniej tam nie było. Sheridan szybko zrozumiała, do czego służy to urządzenie i wyciągnęła z niego baterie. Teraz ostrzega inne kobiety!

Ktoś w klubie wrzucił jej do torebki lokalizator

Reklama

Tile jest niewielkim urządzeniem lokalizującym, często używanym przez osoby, które zapominają, gdzie odłożyły niewielkie przedmioty, np. klucze. Sprzęt ten jest zsynchronizowany z aplikacją w telefonie, co pozwala właścicielowi szybko znaleźć "zgubę". Jak podkreśliła kobieta, lokalizator nie należy do niej.

Zobacz również: Zamówiła smażonego kurczaka. To, co dostała, było szokujące!

Ostrzega inne kobiety!

Istnieje możliwość, że urządzenie przez przypadek wpadło do torebki Sheridan. Jednak całkiem prawdopodobne jest, że ktoś je podłożył, ponieważ chciał zrobić jej krzywdę. Ellis nie poinformowała policji o zaistniałej sytuacji, ponieważ nie wiedziała, od którego momentu lokalizator znajdował się w jej torebce. 

Kobieta opublikowała filmik na TikToku, w którym ostrzega wszystkich przed taką sytuacją. Przypomina również, aby dokładnie sprawdzać swoje torebki po wyjściach na imprezy czy do klubów.

Dowiedz się więcej na temat: klub | lokalizator | TikTok | ostrzega

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy