Reklama

Kojarzycie go? Wykorzystał swoją sławę, by pomóc choremu tacie!

Kojarzycie tego chłopca, którego określono w sieci mianem „dziecka sukcesu”? Każdy z was choć raz wysyłał go pewnie do znajomych, kiedy udało się wam zrobić coś imponującego. Dzięki swojej popularności chłopiec w 2015 roku uratował życie swojego taty!

Chłopiec ze zdjęcia, którego wizerunek wykorzystywano tysiące razy do tworzenia memów to Sammy Griner. Słynna fotka powstała około 9 lat temu podczas rodzinnych wakacji. Jego mama udostępniła ją dla znajomych. Pewnie nie spodziewała się wówczas, że jej syn stanie się z czasem bohaterem memów.

Reklama

Chociaż zdjęcie krążyło po sieci przez tyle lat, tożsamość chłopca przez długi czas pozostawała nieznana, co bardzo cieszyło rodzinę, gdyż ceniła sobie ona anonimowość.

Sytuacja zmieniła się jednak, kiedy ojciec Sammy'ego poważnie zachorował i potrzebował ogromnej ilości pieniędzy na leczenie po przeszczepie nerki. Mimo, że żona na początku była temu przeciwna, później zgodziła się, by wykorzystać wizerunek syna do pomocy mężowi.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów rodzina rozpoczęła zbiórkę pieniędzy. Bliscy ojca Sammy'ego doszli do wniosku, że ludzie chętnie pomogą ojcu dziecka, które wielokrotnie wywoływało uśmiech na ich twarzach. Planowali zebrać około 75 tysięcy dolarów, jednak internauci nie zawiedli i w zaledwie kilka dni uzbierali ponad 100 tysięcy dolarów!

W kwietniu 2015 roku odbyła się operacja, dzięki której ojcu Sammy'ego udało się wyzdrowieć. Sam chłopiec jest bardzo szczęśliwy, że mógł pomóc swojemu tacie, jednak z jego słów wynika, że nie wiąże swojej kariery z internetem i chciałby zostać artystą. Sammy ma obecnie 10 lat.

Zobacz również:

11 faktów, które sprawią, że możesz poczuć się staro

Pies pomógł odnaleźć zaginionego 3-latka

Bezdomny pomógł kobiecie. Teraz ona pomaga jemu!

Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje