Reklama

Reklama

Kobieta wyzywa i obraża kierowcę na pasach! Nagranie podbija sieć!

Na przejściu dla pieszych w Częstochowie doszło do awantury. Kobieta, która przechodziła przez pasy wraz z partnerem i dwojgiem dzieci, nagle podbiegła do kierowcy, który stanął przed przejściem, aby obrzucić go wyzwiskami. Nagranie trafiło do serwisu YouTube, a „Najbardziej polska rodzina” podbija sieć!

Awantura na pasach. Dziecko upadło na drogę!

W serwisie YouTube zostało opublikowane nagranie zatytułowane "Najbardziej Polska rodzina XD". Na filmie można zobaczyć, jak kobieta, mężczyzna i dwoje dzieci czekają przed przejściem dla pieszych. Nadjeżdżający samochód zwalnia i ustępuje im pierwszeństwa. Rodzina niemal opuszcza już pasy, kierowca rusza, aż tu nagle dochodzi do awantury! 

Reklama

Kobieta, która prowadzi dziecko za rękę, zostawia je i zaczyna krzyczeć w kierunku kierowcy. W wyniku tego, że matka puściła rączkę dziecka, upada ono na drogę! Agresywna kobieta rzuca wtedy obelgami w kierunku kierowcy, nazywając go "je***ym padalcem". Mężczyzna tłumaczy, że przecież nic się nie stało, jednak rozwścieczona matka nadal wyzywa kierowcę. Po kłótni mężczyzna odjeżdża.

Zobaczcie nagranie, które podbija sieć! UWAGA! Film zawiera wulgaryzmy!

Nagranie jest hitem sieci

Nagranie zyskało ogromną popularność w sieci - doczekało się już ponad miliona wyświetleń w serwisie YouTube i kilku tysięcy komentarzy! Internauci najczęściej chwalą kierowcę za opanowanie nerwów, a rodzinę krytykują za skandaliczne zachowanie na drodze. 

Co sądzicie na temat zachowania rodziny na przejściu dla pieszych? Czy matka naraziła swoje dziecko na niebezpieczeństwo?

Zobacz również: Dzieci wypadły przez okno! Nie uwierzysz, co wtedy robiła ich matka!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy