Reklama

Reklama

Kobieta pokochała szympansa! Ich romans trwał przez cztery lata!

Jak mawia znane polskie przysłowie, „miłość jest ślepa”. Przekonała się o tym Adie Timmermans, mieszkanka Antwerpii, która nawiązała romans z szympansem. Ich relacja trwała przez cztery lata, jednak związek nie przetrwał, gdyż kierownictwo zoo zakazało kobiecie utrzymywania kontaktu ze zwierzęciem.

Miłość w zoo. Kobieta romansowała z szympansem!

Kobieta otrzymała zakaz odwiedzania ogrodu zoologicznego w Antwerpii, ponieważ nawiązała ona zbyt bliskie relacje z 38-letnim szympansem o imieniu Chita. Adie regularnie przychodziła do zoo, machała do szympansa i wysyłała mu całusy przez szybę. Pracownicy ogrodu zoologicznego twierdzą, że trwało to przez cztery lata!

Reklama

Adie przekonuje, że ją i Chitę łączy prawdziwe uczucie:

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic złego w tym, że kobieta odwiedzała zwierzę i darzyła je sympatią. Pracownicy zoo zauważyli jednak, że ta sytuacja wpłynęła na relacje Chity z innymi szympansami. Chita nie może przywiązywać się tylko do Adie, ponieważ przez to nie ma kontaktu z innymi małpami, co może doprowadzić do odrzucenia go przez grupę.

Kobieta otrzymała zakaz wizyt w zoo

Władze ogrodu zoologicznego zdecydowały, że kobiecie należy zakazać odwiedzania tego miejsca i kontaktu z szympansem. Adie jest załamana tą sytuacją, gdyż przywiązała się do zwierzęcia i nie wyobraża sobie bez niego życia. 

Zobaczcie sami, jaka więź łączyła kobietę z szympansem:


Zobacz również: Pozwalasz swojemu psu na spanie w łóżku? Sprawdź, czym to grozi!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy