Reklama

Reklama

Kobieta nie zapłaciła za remont, więc budowlaniec zniszczył jej łazienkę! Hit sieci!

Kobieta zdecydowała, że nie zapłaci wykonawcy za remont łazienki, ponieważ nie podobał jej się efekt końcowy. Zbulwersowany budowlaniec zniszczył zatem całą swoją pracę! Ten film jest hitem sieci!

Zniszczył łazienkę, bo nie dostał zapłaty!

Kobieta z pewnością na długo zapamięta zemstę budowlańca... Do nietypowej sytuacji doszło w Kolorado. Koszt remontu łazienki miał wynosić 7555 dolarów. Klientka zapłaciła wykonawcy na początku tylko 3330 dolarów. Resztę kwoty (4225 dolarów) miała przelać na konto budowlańca w późniejszym terminie, jednak tego nie zrobiła...

Reklama

Okazało się, że klientka nie była zadowolona z remontu - wykonawca nie spełnił jej oczekiwań, a całość wyglądała "koszmarnie".

Cierpliwość budowlańca jednak się skończyła. Ze względu na to, że nie otrzymał pełnej zapłaty za wykonaną pracę, poszedł do domu swojej klientki i w jej obecności zrujnował całą łazienkę!

Kobieta była przerażona - budowlaniec w ręku trzymał młot, po czym zaczął niszczyć wszystko to, co wyremontował! Była w szoku, nie wiedziała, jak ma zareagować. Teraz planuje podać budowlańca do sądu.

Zobaczcie nagranie, które podbija sieć!

Co sądzicie na temat "zemsty budowlańca"?

Zobacz również: Lokator nie płacił czynszu przez dwa lata! Właścicielka miała dość! Co zrobiła?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy