Reklama

Reklama

Kierowca wpadł w szał i rzucił siekierą w inny pojazd! Mamy nagranie!

Agresywny kierowca wyszedł z auta i rzucił siekierą w przednią szybę innego pojazdu, któremu wcześniej zajechał drogę. Siekiera wbiła się w samochód, a sprawca odjechał. Nieobliczalny kierowca został już zatrzymany. Okazuje się, że nie było to jego jedyne wykroczenie.

Kierowca ukradł siekierę i zaatakował nią inny pojazd

Na drogach zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje, ale chyba żaden kierowca się nie spodziewa, że w czasie podróży na szybie jego auta znajdzie się siekiera...

Reklama

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Seattle. Mężczyzna najpierw ukradł siekierę ze sklepu budowlanego, a potem zaatakował nią inny samochód.

Ofiara tego zdarzenia miała rejestrator jazdy. Nagranie pokazuje, jak kierowca jeepa zajeżdża drogę innemu pojazdowi i rzuca w niego siekierą. Narzędzie wbiło się w przednią szybę, ale nie wpadło do środka samochodu, więc nikt nie ucierpiał na bezmyślnym zachowaniu mężczyzny. Po całym zajściu agresor odjeżdża.

Zobaczcie sami szokujące zachowanie mężczyzny:

Skąd ta furia i agresywna reakcja u kierowcy jeepa? Prawdopodobnie było to spowodowane zajechaniem mu drogi i zmuszeniem go do hamowania. Agresor chyba nie zdawał sobie sprawy, że to mogło skończyć się tragicznie.

Napastnik został zatrzymany i odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Zobacz również: Pijana kobieta spowodowała wypadek i zaczęła tańczyć! To nagranie szokuje!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy