Reklama

Jezus wróci na Ziemię jeszcze w tym roku? Grozi nam koniec świata?

Czy jeszcze przed końcem 2016 roku czekają nas jako ludzkość emocjonujące i apokaliptyczne wydarzenia? Po pierwsze, za sprawą tajemniczej planety X, o której pisaliśmy kilka dni temu, a po drugie w związku ponownym przyjściem na Ziemię Jezusa Chrystusa, co zapowiada niejaka Nora Roth, która twierdzi, że udało jej się dowiedzieć wszystkiego z Biblii.

Odpowiedź na temat najbliższej przyszłości naszej populacji znajdować ma się w Księdze Daniela, zaliczanej do ksiąg prorockich Starego Testamentu. Tak uważa przynajmniej programistka Nora Roth, która dokonała swojego "odkrycia" na podstawie skomplikowanych kalkulacji oraz analiz i poinformowała o tym na swojej stronie internetowej.

Reklama

"W 2016 roku skończy się na Ziemi okres 6000 lat grzechu i na naszej planecie zapanuje wieczna sprawiedliwość i pokój, a Jezus powróci, by zabrać swoich wyznawców do nieba" - napisała na stronie markbeast.com Nina Roth, argumentując wszystko odpowiednimi wyliczeniami.

Sekret losów naszej planety tkwić ma zdaniem kobiety w poniższym fragmencie proroctwa Daniela:

"Siedemdziesiąt tygodni wyznaczono twojemu ludowi oraz świętemu miastu na zakończenie grzechu, zaprzestanie przewinień i obmycie nieprawości oraz dokonanie przebłagania za nieprawości oraz wprowadzenia wiecznej sprawiedliwości, aż do zapieczętowania wizji oraz do namaszczenia Najświętszego".

Dokonując analizy tekstu oraz kolejnych cykli życia na Ziemi Nora Roth doszła do wniosku, że proroctwo dotyczy roku 2016.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz lub opady śniegu? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

"Teraz jest czas, by dostrzec Boga. Nadszedł czas na skruchę. Dziś jest ten dzień, by zdecydować o przyjęciu Jezusa Chrystusa w pełni i trwaniu w Nim" - takimi słowami zakończyła swój wpis Nora Roth.

Co o tym wszystkim sądzicie? My jednak mamy nadzieję, że skomplikowane wyliczenia pani Roth to zwyczajna nadinterpretacja lub też szukanie sensacji. Uważacie podobnie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Planeta X i koniec świata. Powinniśmy się bać?

Słynni jasnowidze i prorocy oraz ich przepowiednie

Największe zagadki w historii ludzkości

Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy