Reklama

Jej selfie zaskoczyło internautów. Dlaczego? Przyjrzyj mu się uważnie

Atrakcyjna dziewczyna i selfie w lustrze? Przerabialiśmy to już tysiące razy. Ten jeden wywołał jednak w sieci całkiem spore poruszenie. Dlaczego? Przyjrzyjcie się poniższej fotce, a będziecie wiedzieć o co chodzi.

Dziewczyna z Twittera o nicku alyssa zaprezentowała się w lustrze w dosyć gustownej sukience, którą chciała się pochwalić, jednak zdjęcie zdobyło tysiące polubień i udostępnień zupełnie dzięki czemu innemu. Dzięki czemu konkretnie? Spójrzcie na nie, a będziecie wiedzieć:

Reklama


Bałagan w pokoju dziewczyny mocno zaskoczył internautów, a ona sama stała się przez niego obiektem docinek i żartów. Trudno się jednak temu dziwić, zwłaszcza że jeden z internautów dostrzegł nawet na fotce coś, co wygląda na mysz. 

Śmiesznych komentarzy było o wiele więcej. Ostateczny efekt selfie z bałaganem w tle łatwo więc przewidzieć - dziewczyna i jej kreacja zeszły na dalszy plan. 

No cóż, wystarczyło posprzątać, ale pewnie wtedy fotka nie stałaby się tak popularna. Czy o taką sławę chodziło jednak jej autorce? My mimo wszystko zachęcamy was do tego, żeby przed robieniem sobie zdjęć chociaż trochę posprzątać swoje otoczenie.


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje