Jej film stał się viralem na TikToku! Zobacz, co zrobiła swojej nieuczciwej randce!

Dziewczyna stała się viralem na TikToku, po tym jak zostawiła w łazience mężczyzny, z którym się spotykała notatkę, ponieważ czuła, że chłopak zdradza z nią swoją dziewczynę. Internauci byli zachwyceni pomysłem kobiety i okrzyknęli ją "geniuszem"! Co dokładnie zrobiła?

Molly C Sharpe opublikowała na TikToku wideo, które obejrzało ponad milion internautów! W poście kobieta udostępnia film z łazienki, wyjaśniając obserwatorom, że jest w mieszkaniu mężczyzny, z którym się spotyka. Jej głos mówi: "W zeszły weekend poderwałam faceta z baru. Widziałam go teraz trzy lub cztery razy". 

Reklama

Kiedy rozglądała się po łazience mężczyzny, zaczęła podejrzewać, że może on zdradzać z nią inną kobietę. Odniosła takie wrażenie, ponieważ znalazła "kobiecie produkty", takie jak opaski do włosów, spinki i całą kosmetyczkę. Molly przyznała, że dotychczas była przekonana, że spotyka się z singlem, a elementów damskiej kosmetyczki nie było w jego mieszkaniu poprzednie trzy razy.

Zobacz również: Który zawód zdradza najczęściej? Gdzie pracuje Twój partner?

Aby ostrzec zdradzaną dziewczynę, Molly wpadła na genialny pomysł! Napisała odręczną notatkę z informacją "Jeżeli spotykasz się z Joshem, on Cię zdradza!". Kobieta opisała również konfrontację z mężczyzną, którego zapytała, o to czy ten ma dziewczynę:

Jej filmik stał się viralem na TikToku i obejrzało go ponad milion osób! Wiele z nich uznało, że kobieta dobrze zrobiła, demaskując zdradzającego chłopaka. Jedna z internautek określiła jej zachowanie "geniuszem"!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | randka | zdrada

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje