Reklama

Hamdog, czyli hamburger i hot dog w jednym!

Zawsze mieliście problem co wybrać - hamburgera czy hot doga? Ten dylemat to już przeszłość! Wszystko dzięki hamdogowi, czyli smakowitemu połączeniu tych dwóch uwielbianych przez ludzi na całym świecie przysmaków! Jego widok sprawi, że z pewnością zrobicie się głodni!

Choć połączenie hamburgera i bułki z parówką wydaje się banalne, dotychczas oficjalnie nie było takiej potrawy. Wszystko zmieniło się za sprawą Australijczyka Marca Murraya, który opatentował hamdoga, zastrzegł sobie prawo do jego nazwy i rozpoczął jego sprzedaż. Dzięki temu wielbiciele obu dań nie muszą już między nimi wybierać, bo mogą mieć jedno i drugie.

Reklama

Mark zaprojektował widoczny na zdjęciu powyżej kształt bułki, by zmieściło się w niej zarówno mięso z burgera jak i parówka. Oprócz tego składnikami jego dania są: sałata, pomidor, ogórek konserwowy, ser, musztarda, ketczup i majonez.

Budka, w której Murray sprzedaje w Australii swoje hamdogi cieszy się coraz większą popularnością. Ci którzy spróbowali, nie żałują. "To najlepsza rzecz jaka spotkała ludzkość" - mówią.

Co o tym sądzicie? Zjedlibyście coś takiego, a może macie to już za sobą, ale nigdy nie przyszło wam do głowy, żeby opatentować takie danie? No cóż, teraz już na to za późno. Zostało wam jedynie zajadać się hamdogami - oczywiście z umiarem!

Zobacz również:

Lubisz żelki? Ten filmik może sprawić, że przestaniesz

QUIZ - jesteś znawcą słodyczy? Udowodnij to!

Gadające jedzenie - ten widok bawi do łez!

Dowiedz się więcej na temat: jedzenie | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje