Reklama

Goście z BMW skradli serca internautów. Uratowali lisa przymarzniętego do asfaltu!

Kierowcy BMW często padają ofiarami stereotypów i niewybrednych żartów. O tym, że bywają one mocno podkolorowane i przesadzone, a kierowcy BMW to też ludzie mieliśmy okazję przekonać się niedawno za sprawą tego, co spotkało pewnego lisa. Pomogli mu właśnie kierowcy BMW.

Do zdarzenia z udziałem biednego lisa, który przymarzł do asfaltu doszło w okolicach Łodzi. O całej sprawie na facebookowym profilu Spotted: Łódź napisał jeden z jego fanów.

Reklama

"Chciałbym pozdrowić 3 gości z czarnego BMW, którzy ok północy z niedzieli na poniedziałek zabrali do weterynarza z ulicy szczecińskiej na granicy Łodzi i Zgierza zamarzającego lisa okrywając go własną kurtką. Panowie, przywracacie wiarę w ludzi" - napisał użytkownik, który podpisał się jako Chłopak z czarnego Volvo.

Post szybko stał się na Facebooku bardzo popularny i doczekał się już przeszło 28 tysięcy reakcji oraz ponad 4700 dalszych udostępnień. Panowie z BMW skradli serca internautów, którzy byli pod wrażeniem ich gestu.

Na YouTubie pojawił się oprócz tego krótki filmik z całego zdarzenia, autorstwa jednego z uczestników akcji ratunkowej, Michała Mazura. Na ten moment wyświetlono go już ponad 75 tysięcy raz.

Mężczyźni, którzy natknęli się na lisa okryli zmarznięte zwierzę ciepłym kocem, a gdy temperatura jego ciała wzrosła, udało się im odkleić je od asfaltu. Następnie panowie zabrali go do całodobowej klinki weterynaryjnej w Konstantynowie Łódzkim.

Po tym, jak się nim tam zajęto, lisa przetransportowano do powiatowego inspektoratu weterynarii w Pabianicach, gdzie przejdzie on teraz 21-dniową kwarantannę. Brawo panowie, zachowaliście się naprawdę świetnie!

Zobacz również:

Gdy go znaleziono wyglądał przerażająco. Udało się mu pomóc!

Koń na pogrzebie swojego właściciela. Jego zachowanie poruszyło ludzi z całego świata

Zima jej nie straszna! Wiewiórka odśnieża sobie przejście! - wideo

Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | Polska | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje