Reklama

Emocjonalny wpis Piotrka Żyły na Facebooku! Fani płaczą...ze śmiechu!

Piotrek Żyła to śmieszek jakich mało. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że takiego agenta w polskim sporcie jeszcze nie było. Ostatnio znów mieliśmy okazję się o tym przekonać przy okazji wyprawy naszych skoczków do Japonii.

Wpis Piotrka Żyły na jego kontach w mediach społecznościowych to niekończąca się karuzela śmiechu. Nasz skoczek, który słynie z mówienia tego, co myśli oraz nie owijania w bawełnę, jest w nich nie tylko bardzo bezpośredni, ale i zabawny. Teraz przekonaliśmy się o tym za sprawą wyprawy naszej drużyny na konkursy w Japonii, gdzie na Żyłę czekały jego ulubione toalety.

Jak się można było spodziewać Piotrek poświęcił im trochę uwagi, opisując swoje wrażenia w bardzo emocjonalnym wpisie, do którego załączył także pamiątkową fotkę. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami:

Reklama

"bo w życiu piękne są tylko chwile:-) a ta kiedy po ok 30h podruży nawet nie wiesz ilu, bo po 12stu h ci wsztstko jedno, jesteś wyrąbany, nie wiesz czy jest dzień czy noc, twój rytm dnia został sporo zabuzony, siadasz sobie na ciepłym kosmicznym kiblu, z panelem sterowania z boku którego lepiej nie dotykać:-) ...... tak jedna z piękniejszych chwil w Japan:-)))" - napisał obok zdjęcia Piotrek Żyła, który przed wylotem do Japonii wspominał, że bardzo lubi tamtejsze toalety:

Ten gość jest po prostu niemożliwy! Piotrek, życzymy ci samych przyjemnych chwil spędzonych w Japonii oraz oczywiście dalekich skoków!

Zobacz również:

Żyła nie może się doczekać skoków w Japonii. Powód powala!

Skoki w duecie? Czemu nie!

Tak zimą bawią się Finowie! - wideo

Dowiedz się więcej na temat: sport | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje