Reklama

Reklama

Eden Wood - słynna mała miss! Jak dziś wygląda?

Eden Wood jest jedną z najbardziej znanych małych miss w historii. Dziewczynka zdobyła setki tytułów i zarobiła miliony. Dzisiaj ma szesnaście lat. Jak wygląda?

Eden Wood swoją karierę zaczęła, mając zaledwie dwa lata! Wtedy to po raz pierwszy wystąpiła na scenie. Prawdziwą sławę przyniósł jej program Toddlers & Tiaras, w którym to widzowie oglądają zmagania małych miss podczas konkursów piękności. Show nie cieszy się pozytywnym odbiorem. Większość oglądających zarzuca mu, iż podsyca on jedynie "chore ambicje rodziców" dotyczące swoich dzieci.

Szybko okazało się, że Eden świetnie czuje się na scenie. Była przebojowa i nie bała się kamer! W kilka lat zdobyła ponad 300 tytułów miss! 

Reklama

Nie można jednak zapominać, że tego typu konkursy to coś więcej. To prawdziwe show blichtru, które oceniane jest przez srogich jurorów! Występujące w nich dziewczynki często muszą mieć niekojarzący się z dziecięcą naturalnością wygląd. Wizyty w solarium, zrobione włosy i paznokcie, pełny makijaż i błyszczące stroje to dla nich codzienność.

Jednak z każdym kolejnym tytułem miss to Eden zaczęła zarabiać pieniądze dla rodziny. Ostatecznie konkursy piękności przyniosły państwu Wood miliony!

Zobacz również: Najseksowniejsza babcia na świecie! Zdradza sekrety swojego wyglądu

Jak Eden wygląda teraz? W tym roku dziewczyna skończyła szesnaście lat. I chociaż od 2011 roku nie bierze już udziału w pokazach piękności, to wciąż aktywnie działa w show-biznesie. Wraz z mamą prowadzi Eden's Word, reality, w którym pomaga dzieciom i młodzieży wejść do świata show-biznesu. 

Dowiedz się więcej na temat: Eden Wood | Mała Miss | konkurs piękności | jak wygląda | Show | dziewczynka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy