Reklama

Reklama

Dzieci przykuły ojca do ściany! Mężczyzna był uwięziony przez 8 dni!

To zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami Hiszpanii! 47-letni mężczyzna z okolic Madrytu został przykuty łańcuchami do ściany przez swoich nieletnich synów. W ataku brał udział także szwagier ofiary. Sprawcy tego okrutnego zdarzenia twierdzili, że mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne.

Przykuty mężczyzna czekał na pomoc 8 dni!

Mężczyzna został przykuty za prawą nogę dwumetrowym łańcuchem do ściany. Policjanci uwolnili go dopiero po ośmiu dniach! Jeden z sąsiadów zawiadomił policję po tym, jak zauważył mężczyznę, który prosił o pomoc przez okno.

Reklama

Gdy funkcjonariusze weszli do domu, zastali w nim dwóch synów i przykutego mężczyznę. Dlaczego dzieci przykuły ojca do ściany? Synowie twierdzili, że uwięzili go, ponieważ ich ojciec ma problemy psychiczne. Synom pomagał szwagier mężczyzny. 47-latek był przetrzymywany w fatalnych warunkach - w pomieszczeniu znajdował się jedynie brudny materac, który leżał na podłodze.

Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani

Dzieci i szwagier zostali zatrzymani przez policję i osadzeni w areszcie jako podejrzani o nielegalne przetrzymywanie mężczyzny.

Uratowany 47-latek został przewieziony do jednego ze szpitali w Madrycie. Jak dotąd nie wiemy, w jakim jest stanie. 

Zobacz również:

Kilka sekund wystarczy, by zgubić dziecko! "To trauma na długi czas"

Syn pozywa matkę, bo wyrzuciła jego kolekcję wartą 90 tys. zł! 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy