Reklama

Dzieci przykuły ojca do ściany! Mężczyzna był uwięziony przez 8 dni!

To zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami Hiszpanii! 47-letni mężczyzna z okolic Madrytu został przykuty łańcuchami do ściany przez swoich nieletnich synów. W ataku brał udział także szwagier ofiary. Sprawcy tego okrutnego zdarzenia twierdzili, że mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne.

Przykuty mężczyzna czekał na pomoc 8 dni!

Mężczyzna został przykuty za prawą nogę dwumetrowym łańcuchem do ściany. Policjanci uwolnili go dopiero po ośmiu dniach! Jeden z sąsiadów zawiadomił policję po tym, jak zauważył mężczyznę, który prosił o pomoc przez okno.

Reklama

Gdy funkcjonariusze weszli do domu, zastali w nim dwóch synów i przykutego mężczyznę. Dlaczego dzieci przykuły ojca do ściany? Synowie twierdzili, że uwięzili go, ponieważ ich ojciec ma problemy psychiczne. Synom pomagał szwagier mężczyzny. 47-latek był przetrzymywany w fatalnych warunkach - w pomieszczeniu znajdował się jedynie brudny materac, który leżał na podłodze.

Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani

Dzieci i szwagier zostali zatrzymani przez policję i osadzeni w areszcie jako podejrzani o nielegalne przetrzymywanie mężczyzny.

Uratowany 47-latek został przewieziony do jednego ze szpitali w Madrycie. Jak dotąd nie wiemy, w jakim jest stanie. 

Zobacz również:

Kilka sekund wystarczy, by zgubić dziecko! "To trauma na długi czas"

Syn pozywa matkę, bo wyrzuciła jego kolekcję wartą 90 tys. zł! 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje