Reklama

Dramatyczny skutek COVID-19 - skóra stała się ciemna! Lekarze byli w szoku! Eksperci wyjaśniają

Do niesamowitej sytuacji doszło w Wuhan. Dwóch mężczyzn zachorowało na Covid-19. Ze względu na ciężki stan zostali poddani hospitalizacji, a następnie zapadli w śpiączkę. To, co się z nimi stało, zszokowało cały świat!

Dwóch lekarzy z Wuhan, 42-letni Yi Fan i także 42-letni Hu Weifeng, w zeszłym roku zachorowali na Covid-19. Ze względu na ich bardzo ciężki stan i osłabienie organizmu spowodowane chorobą, mężczyźni musieli zostać hospitalizowani, a następnie podpięci pod aparaturę ECMO (pozaustrojowe natlenianie krwi).

Ich stan nieustannie się pogarszał i wkrótce Yi i Hu zapadli w około 40-dniową śpiączkę.

Reklama

Zobacz również: "Nikt mi nie będzie mówił co mi wolno"! Szokujące nagranie! Antycovidowcy wdarli się do szpitala!

To, co wydarzyło się później, było ogromnym szokiem!

Gdy lekarze zostali wybudzeni ze śpiączki, okazało się, że ich skóra zmieniła swój kolor i stała się znacznie ciemniejsza! Dla mężczyzn drastyczna zmiana okazała się olbrzymim szokiem. Otrzymali oni wsparcie psychologiczne, które miało im pomóc w poradzeniu sobie z tą nietypową sytuacją. Jak do tego doszło? Eksperci postanowili rozwiać wątpliwości!

Eksperci wyjaśniają!

Co było powodem zmiany koloru skóry? Jest to efekt leku, który przyjęli mężczyźni. Spowodował on uszkodzenie wątroby oraz zmiany hormonalne w organizmie. Lekarz, który podał lek, nie chciał ujawnić jego nazwy. Podkreślił jednak, że kiedy wątroba się zregeneruje, skóra pacjentów wróci do poprzedniego koloru.

Tak się wydarzyło! Mężczyźni, opuszczając szpital, mieli już swój naturalny kolor skóry!

Zobacz również: Nowy wynalazek naukowców - pół-maski! Jak działają i czy skutecznie chronią przed koronawirusem?

Dowiedz się więcej na temat: Covid-19 | lek na Covid-19 | skutki uboczne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy