Reklama

Reklama

Dramat na plaży w Strzeszynku! Dokonali obywatelskiego zatrzymania

Na plaży w Strzeszynku koło Poznania doszło do dramatycznej sytuacji. Pijany mężczyzna zaatakował grupkę osób mówiących w języku ukraińskim, a następnie zaczął uciekać. Świadkowie zdarzenia postanowili dokonać obywatelskiego zatrzymania i ruszyli w pogoń za agresorem.

Dramat na plaży w Strzeszynku!

W niedzielę w Strzeszynku koło Poznania doszło do brutalnej akcji. Na plaży nad jeziorem prawdopodobnie pijany mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do grupki osób mówiących w języku ukraińskim

Reklama

Osoby obecne na plaży podkreślały, że mężczyzna był pijany i z tego powodu szukał "zaczepki".

Dokonali obywatelskiego zatrzymania

Świadkowie całego zdarzenia postanowili na własną rękę złapać agresora, który zaczął uciekać. Kilka osób rzuciło się za nim w pogoń, a gdy go dogonili, dokonali tzw. obywatelskiego zatrzymania. Zdjęcie z tej sytuacji zostało opublikowane na fanpage'u "Spotted: MPK Poznań".

Zobacz również: Brutalna bójka w Mielcu! Rom próbował przejechać Polaków samochodem!

Świadkowie zgłosili sprawę do policjantów patrolujących okolicę jeziora na łodzi. Funkcjonariusze zakuli napastnika i zabrali z miejsca zdarzenia. Do pobitego Ukraińca została wezwana pomoc medyczna.

Po zatrzymaniu sprawcy nie przebadano go alkomatem, jednak wyraźnie było od niego czuć alkohol. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie i niedługo ma usłyszeć zarzuty. Poszkodowany otrzymał pomoc medyczną. 

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy