Reklama

Reklama

Czy pięciolatek był kiedyś księżną Dianą? Dziecko opowiada szczegóły z jej życia!

Niektóre dzieci mają wybujałą fantazję i lubią opowiadać niewiarygodne historie. Czasem wręcz trudno rozpoznać, kiedy mówią prawdę, a kiedy koloryzują rzeczywistość, dlatego niejednokrotnie potrafią zaskoczyć swoich rodziców.

Takiego zaskoczenia doświadczył australijski prezenter David Campbell. Jego pięcioletni syn Billy uważa, że jest reinkarnacją księżnej Diany. Chłopiec dzieli się również szczegółami z jej życia.

Reklama

Prezenter jest zszokowany tą sytuacją, ponieważ jego syn już w wieku dwóch lat zaczął mówić, że jest księżną Dianą. Wydarzyło się to, kiedy w ich domu pojawiło się zdjęcie z wizerunkiem księżnej.

Chłopiec zna fakty z życia księżej Diany!

Billy opowiadał, że jako księżna Diana ma brata, który ma na imię John. Warto wspomnieć, że księżna Diana miała brata o imieniu John, który zmarł przed jej narodzinami. Skąd pięciolatek zna takie fakty z jej życia? Rodzina chłopca szuka odpowiedzi na to pytanie.

Billy mówił także o tym, że ma dwóch synów - Williama i Harry'ego. David Campbell pewnego razu zaobserwował, że jego dziecko zwraca się nawet do swoich synów.

Co więcej, chłopiec opisał ze szczegółami wygląd jego ulubionej rezydencji Balmoral, gdy był Dianą. Znał dokładnie sale i ogród. Te informacje zadziwiły rodzinę.

Zobacz również: To zdjęcie wrzucił do sieci brat księżnej Diany. Internauci nie mogą uwierzyć!

Księżna Diana zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w 1997 roku. Zdumiewające jest to, że taki młody chłopiec zna fakty, a nawet szczegóły z życia księżnej, która zmarła, kiedy jego jeszcze nie było na świecie.

Czy rzeczywiście Billy łączy się z Dianą w nadprzyrodzony sposób? A może po prostu ktoś przekazuje mu informacje na jej temat?

Wierzysz w to, że chłopiec był kiedyś księżną Walii?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy