Reklama

Chińczycy mają rozmach! Ta konstrukcja to udowadnia

Chińczycy już od jakiegoś czasu lubują się w imponujących przedsięwzięciach, dzięki którym robi się o nich głośno na całym świecie. Udowodnili to po raz kolejny oddając do użytku niezwykły szklany most widokowy. Spacer po nim to naprawdę porządna dawka emocji.

Coiling Dragon Cliff, bo tak nazywa się szklany most znajdujący się w prowincji Hunan, w Zhangjiajie National Forest Park to naprawdę niesamowita konstrukcja, która z pewnością zadowoli żądnych wrażeń turystów.

Reklama

Zapierająca dech w piersiach trasa poprowadzona została wzdłuż stromej ściany klifu góry Tianmen, na wysokości 1500 metrów. Szklana ścieżka, szeroka na 1,6 metra, rozciąga się na długości 100 metrów. Spacer po niej to z pewnością niezapomniane przeżycie!

Chińczycy mają rozmach, nie ma co! Przekonujemy się o tym po raz kolejny. Jakiś czas temu pisaliśmy o podobnej konstrukcji, tzw. moście dla odważnych, który także robi ogromne wrażenie. Więcej dowiecie się o nim klikając w pierwszy ze znajdujących się poniżej linków. Koniecznie sprawdźcie też pozostałe dwa - powinny się wam spodobać!

Zobacz również:

Najbardziej przerażający most na świecie. Tylko dla odważnych!

Lubisz adrenalinę? Co powiesz na to?

Ta górska trasa jest naprawdę niebezpieczna

Dowiedz się więcej na temat: podróże | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje