Reklama

Chciała poprawić swój wygląd i wstrzyknęła sobie silikon. "Jej twarz nie przypomina ludzkiej"!

Każdy z nas pragnie coś w sobie poprawić. Juju Oliveira nie przepadała za swoim wyglądem, dlatego zdecydowała się na wypełnienie swojej twarzy silikonem. Niestety, trafiła na oszusta, który wykorzystał do "zabiegu" masy używanej w przemyśle budowlanym! Kobieta została trwale oszpecona! Teraz szuka pomocy!

Juju Oliveira pochodzi z Brazylii i jest 30-letnią transseksualną kobietą. Zrobiło się o niej głośno w 2017 roku, kiedy to do jej twarzy zostało wstrzyknięte 250 mililitrów silikonu przemysłowego! Padła ona ofiarą oszusta, który w podziemnej klinice "poprawił" jej podbródek, policzki, nos oraz szczękę. Po tym zabiegu kobieta spuchła do niespotykanych rozmiarów, a jej twarz przestała przypominać "ludzką".

Zobacz również: Wytatuowała sobie oczy jak Popek! Teraz prosi o pomoc. W Internecie aż zawrzało!

Reklama

Obecnie, nie posiada ona funduszy na operację, która miałaby przywrócić jej poprzedni wygląd. W tym celu postanowiła poprosić o pomoc internautów!

Internet na pomoc!

30-latka postanowiła poszukać pomocy u internautów i zorganizowała zbiórkę na swoją operację. Według portalu The Sun ten zabieg kosztowałby 6 tys. funtów, czyli ponad 31 tys. złotych. Niestety, zbiórka okazała się porażką, a Oliveira zebrała jedynie 20 tys. realów brazylijskich, czyli około 13 i pół tys. złotych.

Zobacz również: To nie Photoshop! Wydała setki tysięcy na operacje plastyczne!

Jak twierdzi, pogodziła się ze swoim wyglądem. Operację chciała przejść przede wszystkim ze względu na nieustanne ataki, których ofiarą pada. Pierwsza nieudana próba nie zniechęciła kobiety! Ogłosiła, że zamierza podjąć się zbiórki pieniędzy jeszcze raz i udostępniła w Internecie nr swojego konta bankowego.

Dowiedz się więcej na temat: operacje plastyczne | silikon | Juju Oliveira

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje