Chciał być groźny, a śmieje się z niego cały Internet! Kierowca obraził się, bo ktoś go wyprzedził

Chciał być groźny... a rozśmieszył Internet! Kierowca z Piaseczna postanowił nastraszyć innego kierowcę, bo ten go wyprzedził. To, co wydarzyło się później, nie tylko zszokowało internautów, ale również ich rozbawiło! Sami zobaczcie!

Do zdarzenia doszło w Piasecznie. Właściciel kamerki postanowił wyprzedzić jadący przed nim, około 40 km/h, samochód. Nie wpadł jednak na to, że kierowca Kii poczuje się dogłębnie urażony tak haniebnym zachowaniem i w odwecie postanowi zrobić coś bardzo głupiego!

Reklama

Zaczął on niebezpiecznie przyspieszać i jechać za autorem nagrania w zaledwie 2 m odstępie. Następnie, brawurowo wyprzedził go na podwójnej ciągłej. Jednak to mu nie wystarczyło, a jego urażona duma nie pozwoliła na puszczenie tej sytuacji w niepamięć! Zatrzymał on więc samochód, wysiadł z niego i zaczął niebezpiecznie zbliżać się do autora filmiku, trzymając coś w ręce. Jak się okazało, była to pałka teleskopowa, którą wymachiwał na wszystkie strony! Chciał nią nastraszyć kierowcę, który tak bezczelnie postanowił go wyprzedzić.

To, co wydarzyło się później, nie tylko zszokowało internautów, ale również ich rozbawiło! Sami zobaczcie!

Agresorowi, który próbował użyć pałki, ta wypadła z ręki i wylądowała daleko za nim. To nagranie obiegło sieć i rozbawiło internautów! Kierowcy, który opublikował filmik, nic się nie stało. Widząc zachowanie właściciela Kii, szybko oddalił się z miejsca zdarzenia, a następnie przekazał plik z nagraniem policji. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kierowca | śmieszne | groził

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje