Reklama

Reklama

Brutalna bójka w Mielcu! Rom próbował przejechać Polaków samochodem!

Te brutalne sceny rozegrały się w niedzielę w Mielcu. Między Polakami i Romami doszło do konfliktu. Jeden z agresorów celowo wjechał samochodem w grupę mężczyzn. Nagranie z tego zdarzenia obiegło Internet.

W niedzielę w Mielcu doszło do brutalnej sytuacji. Między Polakami i Romami doszło do bójki. Internet od razu obiegły nagrania z tego zdarzenia. 

Reklama

Portal hej.mielec.pl poinformował, że kilkudziesięcioosobowa grupa Romów była uzbrojona w pałki. W trakcie starcia jeden z napastników wjechał samochodem w swoich przeciwników. Według świadków za kierownicą siedziała osoba narodowości romskiej. Policja potwierdziła tę informację.

Zobacz również: Niebezpieczna bójka przy bramkach na A4! Czech nie wytrzymał!

Sytuacja została opanowana, dopiero kiedy na miejscu pojawiła się policja. Funkcjonariusze byli wyposażeni w gaz i broń gładkolufową. Służby zamknęły osiedle i ściągnęły na miejsce dodatkowe patrole. 

W sprawie starcia wszczęto dochodzenie. Dotyczy ono nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w Mielcu. Tamtejszy portal poinformował również o bójce nastolatków narodowości polskiej i romskiej sprzed kilku tygodni. 


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy