Reklama

Barbara Kwarc bije dziecko w transmisji "na żywo"! W sieci wybuchł skandal!

Kilka dni temu, Internet obiegł filmik, w którym znana YouTuberka, Barbara Kwarc, bije dziecko, podczas transmisji "na żywo". W sieci wybuchł skandal! Internauci są zbulwersowani zachowaniem gwiazdy!

Barbara Kwarc, inaczej "Baśka" albo "Pani Basia", to YouTuberka, która kochana była przez setki tysięcy internautów! Jej zabawny, chodź momentami wulgarny i kontrowersyjny kanał, rozśmieszał do łez ludzi w całym kraju. Tym razem, gwiazda posunęła się o krok za daleko i uderzyła dziecko! Wszystko to w opublikowanym przez nią na Facebooku filmiku.  

Reklama

Zobacz również: Obraz Jezusa stał się memem! Ten szczegół rozśmieszył internautów na całym świecie!

To szokujące wydarzenie miało miejsce kilka dni temu, kiedy "Baśka" postanowiła pokazać swoim widzom tradycję topienia marzanny. Na filmiku, wrocławianka stoi na moście w otoczeniu dzieci i przygotowuje się do "pożegnania zimy". Niestety, podczas skrupulatnie przygotowanego występu YouTuberce przeszkodził jeden ze smyków. Jej reakcja na to zdarzenie była skandaliczna! W ataku furii uderzyła dziecko, a następnie zaczęła je wyzywać! Widzowie byli wstrząśnięci zachowaniem kobiety! Wszystko to, mogli zobaczyć dzięki prowadzonej "na żywo" transmisji, w której "Pani Basia" nie mogła wprowadzić żadnych poprawek.

Jeszcze większe zdziwienie budziła bierność kamerzystki oraz innej dorosłej kobiety, która brała udział w tym wydarzeniu. "To na żywo leci, ogarnijcie się!" - brzmiała jedyna reakcja, która wydobyła się zza kamery, o zgrozo!, wypowiedziana ze śmiechem! 

Film obiegł Internet w zaskakującym tempie, a fala hejtu wylała się na gwiazdę YouTube'a ze zdwojoną siłą. Ludzie nie kryli oburzenia co do zachowania Barbary Kwarc. W komentarzach zarzucali jej bezczelność i podkreślali, że nigdy nie pozwoliliby potraktować dziecka w taki sposób. A Wy, co sądzicie o tym "wybuchu" złości?  

Dowiedz się więcej na temat: youtuberzy | Barbara Kwarc | dziecko bije

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje