Reklama

Reklama

Awantura w pociągu z powodu braku maseczki! Szokujące nagranie!

Do sieci trafiło nagranie z brutalnej interwencji w pociągu. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei oraz policjanci zostali wezwani na miejsce, ponieważ jeden z pasażerów nie miał maseczki ochronnej. Z tego powodu został wyciągnięty siłą z miejsca siedzącego, położony na podłodze i poturbowany. Niektórzy pasażerowie bronili mężczyzny i głośno krzyczeli, że nie zgadzają się na takie traktowanie drugiego człowieka.

Brutalna interwencja w pociągu

Awantura z powodu braku maseczki miała tym razem miejsce w pociągu. Prawdopodobnie jedna z konduktorek wezwała policję. Funkcjonariusze na początku tylko upomnieli mężczyznę i poinformowali, że zgodnie z regulaminem musi opuścić pociąg, jeżeli nie założy maseczki. 

Reklama

Na nagraniu nie widać, aby mężczyzna, który jechał bez maseczki, zachowywał się agresywnie. Dyskusja między mężczyzną a funkcjonariuszem szybko przekształciła się jednak w awanturę, w której wzięli udział także inni pasażerowie. Funkcjonariusz użył siły wobec mężczyzny - położył go na podłodze, po czym obezwładnił z pomocą pozostałych policjantów

Na nagraniu można usłyszeć oburzenie pasażerów, którzy podróżowali tym pociągiem.

Funkcjonariusze twierdzili zaś, że "wykonują tylko swoje polecenia".

Zobaczcie film z brutalnej interwencji. Uwaga - materiał zawiera wulgaryzmy!

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna został wyprowadzony z pociągu w Bydgoszczy, choć podróżował do Wrocławia. Z powodu interwencji pociąg miał duże opóźnienie.

Co sądzicie na temat zachowania funkcjonariuszy? Wykonywali swoje obowiązki czy jednak przekroczyli pewną granicę?

Zobacz również: Pił piwo bezalkoholowe, a policjanci go obezwładnili! Nagranie oburzyło internautów!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy