Reklama

Reklama

Aligator zaatakował swoją opiekunkę na oczach dzieci! Zobacz przerażające nagranie!

Aligator zaatakował swoją treserkę w mini-zoo na oczach dzieci. Zwierzę wciągnęło kobietę do wody i omal nie odgryzło jej ręki. Przed tragedią uchronili ją świadkowie zdarzenia – jeden z nich obezwładnił gada, a drugi pomógł kobiecie wydostać się z wody.

Aligator zaatakował pracownicę mini-zoo na imprezie urodzinowej

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w mini-zoo w stanie Utah w USA. Wszystko wydarzyło się na imprezie urodzinowej dla dzieci - dobra zabawa przerodziła się w prawdziwy koszmar! Pracownica zoo prezentowała różne zwierzęta, aż w końcu nadszedł czas na główną atrakcję i grupa zbliżyła się do zagrody aligatora. Wtedy zwierzę zaatakowało swoją opiekunkę. Aligator chwycił kobietę za rękę i wciągnął do wody. Kobieta była w szoku, próbowała się bronić, jednak zwierzę obróciło kilka razy treserką w wodzie. Ten dramat toczył się na oczach dzieci!

Kobieta została uratowana dzięki pomocy świadków

Reklama

Kobiecie pomógł świadek zdarzenia - był to ojciec dziecka, które uczestniczyło w imprezie urodzinowej. Mężczyzna wykazał się niebywałą odwagą - wskoczył do wody i obezwładnił agresywne zwierzę! Drugi ze świadków pomógł natomiast kobiecie wydostać się z paszczy aligatora.

Żona mężczyzny, który obezwładnił gada, zamieściła w sieci film, na którym można zobaczyć całą akcję i bohaterską postawę świadka:

48-letni mężczyzna stał się prawdziwym bohaterem! Zaatakowana kobieta, mimo ogromnych emocji, zachowała zimną krew i udzielała mężczyźnie wskazówek, co ma robić, aby mogła przeżyć.

Mimo że cała akcja wyglądała niezwykle groźnie, to nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Treserka od razu po ataku trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Jej ręka została uratowana, a kobieta wraca już do zdrowia.  

Zobacz również: Tragiczny wypadek w parku! Nagle nadleciała sroka, dziecko nie żyje!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy