Reklama

7 typów znajomych z Facebooka, które warto zablokować dla świętego spokoju

Żyjemy w czasach, w których niemal każdy z nas posiada konto w serwisach społecznościowych. Większości osób służą one do kontaktu ze znajomymi. Niektórzy jednak używają ich w innych celach. Sprawdźcie jakie są najgorsze typy osób, które możecie spotkać na Facebooku i które dla świętego spokoju warto zablokować.

1. Supermama

Chyba każdy z nas ma w swoim gronie znajomych choć jedną matkę Polkę, która codziennie publikuje kilkanaście zdjęć swojego dziecka. Masz wrażenie, że jej dziecko widzisz częściej niż swoje? Prawdopodobnie się nie mylisz. Rekordzistki potrafią dodawać zdjęcia co kilka minut.

2. Modelka

Reklama

W tym przypadku posiadaczka tego konta dodaje dziennie kilka swoich zdjęć. Większość z nich jest z ręki. Różnią się jedynie miną, czasem fryzurą i tłem. 


3. Konkursowicz

Bierze udział we wszystkich konkursach, oczywiście udostępnia je na swojej tablicy i oznacza dodatkowo znajomych, w tym ciebie. Nigdy nie wygrał Audi czy iPhone'a ale nadal próbuje szczęścia.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz lub opady śniegu? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

4. Zakochana para

"Takie tam z moim misiaczkiem"- tak zazwyczaj zatytułowane są wszystkie ich fotografie. Oczywiście zakochana parka ma na Facebooku wspólne konto, na którym dodają swoje wspólne zdjęcia z podpisami WMNZ <3, Razem do końca życia itd. Są tak słodcy, że aż robi się od tego niedobrze...

Dowiedz się więcej na temat: porady | Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje